Kalkulačka

Naklikejte si, kolik peněz vám investice do kryptoměn přinese

 • Čistý výnos z miningu a tradingu
 • Výjádřeno % z investice
Mám zájem
Napište nám a DOmluvíme se.
Zavolejte nám a DOmluvíme se.

Jak to funguje

Prodej nebo pronájem serveru

Vyberete si službu z naší nabídky, případně vám DOporučíme službu, ušitou na míru vašim požadavkům. Vše pro vás připravíme.

Těžba kryptoměn za výhodné ceny elektřiny

Protože máme DObré vztahy s DOdavateli postavené na dlouholeté spolupráci, vyjednali jsme optimální ceny energií za provoz.

Automatizované přepínání mezi sítěmi zajišťuje vysokou efektivitu

Vlastníme chytrou technologii, která sama v reálném čase vyhodnocuje, jaké kryptoměny se vyplatí těžit nejvíc, zaměřuje se na jejich těžbu a maximalizuje tak efektivitu těžby.

Následný obchod s MR TRADE

Vytěžením kryptoměn to nekončí. Naše partnerská společnost MR TRADE kryptoměny zobchoduje a promění je ve skutečné peníze.

Profit

Peníze získané těžbou a následným obchodem vám cinknou na účet nebo je u nás můžete nechat dále růst.

Časté dotazy

Co propojuje společnosti MR CHAIN a MR TRADE?

Obě společnosti jsou součástí jednoho celku eDO. Zatím co MR CHAIN se zabývá stavbou a pronájmem výpočetní technologie pro těžbu kryptoměn, MR TRADE pracuje s vlastním systémem pro následný obchod s kryptoměnami a jejich převodem do skutečných peněz – vašeho majetku.

Co jsou to kryptoměny a jaké jsou jejich výhody?

Kryptoměny jsou digitální měny, které nemají fyzickou podobu. Do oběhu jsou uvolňovány postupně a získávají se takzvaným “těžením” neboli ověřováním transakcí. Tomuto procesu se říká ověření kryptografické nonce. Kryptoměny mají již dnes popularitu po celém světě. Podporují je i velké společnosti jako například Microsoft nebo Alza, i malé kavárny či restaurace. O zavedení kryptoměn už uvažují dokonce i některé národní banky. V budoucnu nahradí kryptoměn doposud používané měny.

Výhody kryptoměn : 

 • Kryptoměny jsou decentralizované. To znamená, že nejsou kontrolovány, ovlivňovány ani vytvářeny centrální bankou, vládou nebo jinými institucemi. Netýká se jich tedy ani inflace.
 • Je jich omezené množství, které je předem pevně dané. Po kryptoměnách je tedy stále větší poptávka, což způsobuje neustálý růst jejich ceny.
 • Nedají se zfalšovat.
 • Jsou lehce a rychle směnitelné za zboží.
 • Lze jimi platit kdykoliv a v jakémkoliv množství.
 • Transakce kryptoměnami jsou extrémně levné.

Nejznámější představitelé kryptoměn jsou Bitcoin, Litecoin, Ethereum a další.

Co je to BLOCKCHAIN?

Blockchain je decentralizovaná distribuovaná databáze, do které se zapisují veškeré potvrzené transakce. Každá kryptoměna má blockchain vlastní, oddělený od těch ostatních. Blockchain si můžeme představit jako „účetní knihu“ plnou potvrzených transakcí. Tyto jednotlivé transakce se však nepotvrzují zvlášť, ale zabalí se hromadně do balíku, kterému se říká BLOCK.

Nicméně aby došlo k potvrzení bloku transakcí přidanému do BLOCKCHAINU, musí být ověřen takzvanými těžaři. Jakmile miliony těžařů celý blok transakcí ověří, že je správný a nezfalšovaný, tak ho navždy zařadí k dalším již existujícím blokům do blockchainu.

BLOCKCHAIN, kde jsou zaznamenány ověřené transakce, je následně ve stejné podobě duplikován mezi všechny uživatele sítě. Tyto záznamy není možné upravovat ani falšovat.

Co je těžba kryptoměn a jak funguje?

Pokud používáte platby bankovním převodem, platba je evidována a ověřena prostřednictvím banky. Kryptoměny požívají zcela jiný systém k převodu a ověření plateb. Platby a jejich ověření zajišťují takzvaní těžaři, kteří jakmile transakce potvrdí, tak je přidají do “účetní knihy” zvané BLOCKCHAIN k již potvrzeným transakcím. Různé kryptoměny používají rozdílný počet ověření.

Protože je ověřování transakcí velmi náročné, tak za každé potvrzení dostávají těžaři finanční odměnu v podobě nově vzniklé kryptoměny. K těžbě,  neboli ověřování transakcí se používá speciální vysoce výkonný hardware, ze kterého se postaví “těžební rigy”, nebo tzv. ASIC minery. V praxi tyto zařízení počítají výsledky složitých algoritmů.

Proč MR CHAIN?

Těžba kryptoměn je finančně a časově velmi náročná. Potřebujete disponovat odbornými znalostmi trhu a také odbornými znalostmi. Zároveň je však nezbytné mít dostatek kvalitního a výkonného hardwaru, odladěný software, levnou elektřinu a vhodné prostory. Většinu z toho lidé však nemají a proto se dnes těžbou kryptoměn zabývají převážně velká těžební centra. Naším největším obchodním partnerem, který stojí v pozadí některých našich nových projektů je finanční skupina EDO.

 • Vaše investice je zajištěná těžebními servery, které vlastníte vy.
 • Váš měsíční zisk vám vyplácíme na základě dohody učiněné ve smlouvě.
 • Dostanete od nás kompletní full-servis od sestavení a odladění až po kontrolu, údržbu, výměnu komponentů.
 • Díky našemu pokročilému monitorovacímu systému máte vždy přehled o technickém stavu vašeho zařízení i vytěženého majetku.
 • Získáte naši největší osobní podporu a poradenství po celou dobu naší spolupráce.
 • Máme dostatek kvalitních grafických karet.
 • Naše technologická zařízení mají vždy díky používání vlastních firmwarů nejvyšší výkon.
 • Naše technologická zařízení jsou stavěna z kvalitních komponentů a dosah jejich trvanlivosti překračuje dobu trvání smlouvy.

Co se stane, když podepíšu smlouvu?

Po podpisu smlouvu s naší společností začíná běžet 30-ti denní lhůta, ve které bude sestaveno a odzkoušeno vaše objednané zařízení. Po uplynutí této lhůty bude vaše zařízení zapojeno v našem výpočetním centru a o tomto zapojení bude vyhotoven protokol v několika kopiích z nichž jedna bude doručena vám, Součástí protokolu jsou i přístupové údaje do našeho monitorovacího systému, kde v každý okamžik můžete kontrolovat technický stav vašeho zařízení a stav vašich prostředků získaných ověřováním transakcí neboli těžbou.

Jak poznám, že mé zařízení je již umístěno?

Po zapojení vašeho technologického zařízení v našem výpočetním centru bude vyhotoven protokol, kde budou uvedeny údaje o místě jeho spuštění společně s fotografií.

Jak poznám, jaký je můj zisk?

Po zapojení vašeho zařízení do našeho výpočetního centra obdržíte přístupové údaje do monitorovacího systému, ve kterém snadno zjistíte technický stav vašeho zařízení a stav vašich prostředků získaných ověřováním transakcí.

Co se stane, když smlouva skončí?

Pro tento účel existuje několik možných řešení.

 • Můžete vaše technologická zařízení odvézt a provozovat je ve vlastních prostorách
 • Můžete použitý hardware rozprodat za snížené, ale stále zajímavé ceny
 • Můžete vaše technologická zařízení dále používat ve výpočetním centru naší společnosti na základě prodloužení smlouvy
 • Naše společnost může zařízení odkoupit za cenu stanovenou v obchodních podmínkách, se kterými jste seznámeni před podpisem smlouvy

Pro koho je tato služba? Je pro každého?

My věříme, že ano. Nepotřebujete zvláštní technické znalosti, neboť po celou dobu se o vás stará náš obchodní a technický tým, který je vám neustále při ruce a odpoví na jakékoliv vaše otázky. Se všemi kroky, které jsou samozřejmě omezeny na minimum, které budete muset vykonat v souvislosti s uzavřením smlouvy vám naši odborní pracovníci rádi s příjemným úsměvem pomohou.

Jak jsou moje technologie chráněny?

Vaše stroje jsou umístěny v našem výpočetním centru, které odpovídá nejvyšším standardům pro výpočetní techniku tohoto charakteru. Jedná se o prostředí s udržovanou optimální vlhkostí a průtokem vzduchu. Toto zajišťuje, že vaše stroje budou vykazovat minimální známky opotřebení. O celou stavu našich technologií se stará vyškolený tým techniků, kteří dohlížejí neustále na to, aby byly dodrženy optimální podmínky. Při ochraně vaší technologie jsme nezapomněli ani na pojištění proti živelné pohromě a případnému odcizení u renomované pojišťovny. Navíc jsou vaše technologie monitorovány v režimu 24 hodin denně, sedm dnů v týdnu po stránce jejich technického stavu pokročilým automatickým systémem a prostor, ve kterém se nacházejí je osazen kamerovým systémem. K vaším technologiím nemá přístup nikdo neoprávněný.